HFT Brokers | Wioślarze Klient: HFT Brokers Agencja: Lowe Reżyser: Marcin Serafin Producent: Sebastian Maj Operator Obrazu: Piotr Śliskowski Pierwszy klient kupił 6 3 5 kg jabłek, drugi 4 4 5 kg, a trzeci pozostałą ilość jabłek. W hurtowni było 300 kg jabłek.pewien klient kupił 60 kg jabłek. Zadanie W hurtowni było 300 kg jabłek. Pewien klient kupił 60 kg from www.naumiem.pl. Rozwiaz zadania tekstowe za pomoca ukłądow rownań bardzo bardzo prosze bo nie umiem Odpowiedź: Szczegółowe wyjaśnienie: Orzechy. 15 dag = 0,15 kg. 18 razy 0,15 = 2,70 zł . Zapłacił za orzechy 2,70 zł. Cukierki: 35 dag = 350 g. 1 kg = 1000 g Fast Money. Klient kupił: 6 jaj po 36gr za sztukę, 3 kostki masła po 3,56zł za koskę, 35dag polędwicy po 33,40zł za 1kg oraz 0,6kg żółtego sera po 23,90zł za 1kg. Ile reszty otrzymał z 50zł. Prosze pomocy. DAJE NAJ Odpowiedzi EKSPERTagusia80 odpowiedział(a) o 17:50 jajka: 6 * 0,36zł = 2,16złmasło: 3 * 3,56zł = 10,68złpolędwica: 0,35kg * 33,40zł = 11,69złser: 0,6 * 23,90 = 14,34zł2,16zł + 10,68zł + 11,69zł + 14,34zł = 38,87zł50zł - 38,87zł = 11,13złotrzymał 11,13zł reszty 0 0 Uważasz, że ktoś się myli? lub A) 20,40 zł *0,35 dag = 7,14 zł 50 zł - 7,14 =42,86 zł b) 13,84 * 320 g = 4,42 zł 13,84+4,42 zł = 18,26 zł proszę <3 licze na naj :)

klient kupił 35 dag sera